Informace pro absolventy kurzu Zapalovač

Absolventi kurzu Zapalovač mají oproti veřejnosti možnost účastnit se celovíkendového setkání. Součástí je i konference, kam zveme širokou veřejnost – tedy i kamarády, další vedoucí, známé, cizí kolektivy…Večery si však vyhrazujeme pro sebe.

Více informací jako timeline programu včas doplníme. Zatím si můžete naladit své hudební nástroje a užívat letní prázdniny.

Timeline minulého ročníku 2020

Zahájení, 28.2., 17:00–20:00

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Celé to vyPUKne v pátek 28. 2. 2020 večer. Přijíždět je možné mezi 17:00 – 20:00. Kdo přijede později, nestihne úvodní aktivitu.

Ohlédnutí, 28.2.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Vzájemně si ukážeme materiály, které vznikly v roce 2019. Přivezte oddílové kroniky, časopisy, nejlepší fotografie z akcí, rekvizity, zkrátka vše, čím se můžete pochlubit ostatním. Řekneme si prostě co byl #rooftop

Příběhy, 28.2.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Za každým z nás je příběh, který může být ostatním neznámou. Necháme si vyprávět několik příběhů, které jsme vzájemně prožili na cestě k tomu, abychom dnes byli tam, kde jsme.

FuckUPs & downs, 28.2.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Pojďme si říct, co jsme v minulosti fakt podělali ať už do totálního výbuchu, zdravotního rizika, nebo prostě jen v tom, že nám nefungovala aktivita, přístup k něčemu apod. A pojďmě nalézt odpovědi na otázku “PROČ?! (- zrovna mně)”, pokud jsou nám zatím neznámy. Řekneme si prostě, co byl #sklep

Společenský večer, 28.2.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Volná zábava a přespání.

Brunch, 29.2. od 10:00

Otevřeno veřejnosti – Až se probudíme, tak to nebudeme hrotit a uděláme si snídani, zkulturníme se a připravíme místnost pro konferenční část. Zveme veřejnost ke společnému stolu.

Rozehřívačka, 29.2., 11:00

Otevřeno veřejnosti – Zahrajeme si vykutálenou hru pro nastartování mozkových závitů a pro pohodu na konferenční části. Tuto aktivitu doporučujeme zejména lidem s diagnózou “neposeda”.

Konference, 29.2., 12:00

Otevřeno veřejnosti – Vystoupení jednotlivých inspirativních řečníků. Anotace k jejich vstupům naleznete v sekci Řečníci.

Ukončení konference, 29.2., 17:00

Večeře, 29.2.

Co si kdo ukuchtí, to si sní. Případně je možnost zajít na jídlo do restaurace.

Vycházka, 29.2.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Přesun do Starého města, kde si ukážeme kouzlo noční Prahy, neboť nepražáci toto nejspíše neznají a Pražáci tu krásu běžně nevnímají. Půjdeme skrz #stinadla Žluté špendlíky s sebou!

Koncert: Kvarteto Balda, Lukáš, Šakal, Balíček, 29.2.

Koncert: Kvarteto Balda, Lukáš, Šakal, Balíček, 29.2.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Poslechneme si pár slaďáků a pak se už můžeme přidat na normální písničky. Zpěvníky a hudební nástroje s sebou! Zatím mu dejte follow. #POKáč #PUKáč

Deskovky a pokec, 29.2., 22:00

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Nesmíme rušit noční klid, takže přestaneme zpívat zavčas. Nudit se ale nebudeme.

Brunch, 1.3.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Vstávání hrotit nemusíme, že ne? #sorryjako

Zapalovače, 1.3.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Ohlédneme se za všemi ročníky Zapalovačů. #budoufotky #budouvtipy #vsechnobude

Hra, 1.3.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Zábavná hra pro všechny. Klidně navrhujte, co jste vždycky chtěli vyzkoušet za hru, ale báli jste se o tom říct svým dětem. #tedsivaskupimvsecky

Předání zrna, 1.3.

Předání zrna, 1.3.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Hození pomyslné rukavičky k pořádání dalšího ročníku. Více se dočtete v sekci Předání zrna.

Pozvánky a odkazy, 1.3.

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Sdílení pozvánek na akce, které se budou dít v budoucnu, přípomenutí sdíleného dokumentu pro absolventy Zapalovače, možnosti mezioddílové spolupráce. #cvvz #rvvz #spolecnelyzovani #zapalovac2021 #baryorchestr #24hodinnakolobezce

Děsnej doják, 29.2., 14:00

Pouze absolventi kurzu Zapalovač – Srdceryvné rozloučení všech. #krev #pot #slzy